Slide

Interactieve lezing 'Ontspanning op het trainingsveld'

In de Kynologisch Massage werken wij als brug tussen eigenaar en medisch specialist of manueel therapeut. Wij werken aanvullend en met als doel hond én eigenaar te leren ontspannen. Wij leggen themagericht uit wat er speelt bij de hond, leren de eigenaar spanning waar te nemen en deze met basismassagetechnieken weg te nemen.

Wat levert deze lezing jou op?

Volgt!

Voor wie is deze lezing?

Elke hondeneigenaar en hondenprofessional kan hier een voordeel mee behalen. Met meer lichaamsbewustwording en rust kun je in je training veel meer bereiken, zowel lichamelijk (voorkomen van blessures) en gedragsmatig (meer rust in het hoofd, betere concentratie en focus). 

Welke onderwerpen komen ter sprake?

Volgt!

 

Datum

woensdag 17 april 2024

Tijd

19.30 tot 21.00 uur

Locatie

Online

Docent

Peggy Ham - Docent en mentor Kynomassage, Kynologisch Massagetherapeut, Gediplomeerd Kynologisch Instructeur

Prijs

€ 30,00 inclusief PP in pdf (voorafgaand aan de lezing toegemaild)

Beroepsvereniging

Kynomassage is door de Beroepsvereniging Palpabel geaccrediteerd als erkend opleidingsinstituut en erkend als bij- en nascholingsinstituut.

CRKBO

Kynomassage staat geregistreerd in het Centraal Register Kort Beroepsonderwijs (CRKBO) en is daarmee BTW-vrijgesteld.

 

Website Zegenrijk